Test MSR Pocket Rocket 2 dla sklepu Woda Góry Las

Na styczniową (2019) wyprawę do Peru firma Woda Góry Las z Poznania (WGL.pl) była uprzejma wyposażyć mnie w lekką i niezawodną kuchenkę amerykańskiego MSR-a. Dlaczego akurat taką wybrałem?
W sprzęcie cenię sobie przede wszystkim niezawodność, lekkość i prostotę wykonania. Ma się nie psuć i w miarę możliwości starczyć na całe życie. Sprzęt MSR-a jest bardzo trwały – dają nawet dożywotnią gwarancję!

Poniżej wymienię najważniejsze cechy dla zainteresowanych nabyciem takowej.

– Kuchenka MSR jest kompatybilna z kartuszami gazowymi dostępnymi w dużych miastach Ameryki Południowej i wielu innych kontynentów, których jeszcze nie odwiedziłem (przewożenie kartuszy samolotem odpada stąd ta potrzeba)
– Jest lekka (73g) i bardzo mała po złożeniu.
– Ma precyzyjny regulator dopływu gazu, dzięki czemu zmniejszamy szansę przypalenia zawartości gara.
– Działa również przy dość silnym wietrze, poprzez małe osłony Wind Clip.

Czy potrzeba czegoś więcej? Nie. W peruwiańskich Andach i Amazonii działa. Dla mnie to wystarczy. Nie ma co lać wody. To jest recenzja prostego narzędzia, a nie występu operowego. My biali za dużo główkujemy. Bierz kuchenkę i leć w teren.

Woda Góry Las sprezentowali mi również koszulkę z serii Szlak Mnie Trafił, myślę że dla miłośników terenowych akcentów taka koszulka jest naprawdę ciekawą propozycją!

Serdecznie zapraszam do doskonale zaopatrzonego sklepu stacjonarnego Woda Góry Las w Poznaniu na ulicy Strzeleckiej 13.    oraz do sklepu internetowego https://www.wgl.pl/